بازتاب رویداد حریر در خبرگزاری ایرنا

دبیر «رویداد رسانه‌ای حریر»: به دنبال اقناع تولیدکنندگان آثار تصویری برای ارائه تصویر بانشاط زن ایرانی هستیمندا ملکی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با ایرنا:رویداد رسانه‌ای حریر با توجه به جایگاه هنر و رسانه در خلق مفاهیم و معیارهای سبک زندگی خانواده و میزان اثرگذاری متقابل زن و رسانه برگزار می‌شود.در این رویداد […]

دبیر «رویداد رسانه‌ای حریر»: به دنبال اقناع تولیدکنندگان آثار تصویری برای ارائه تصویر بانشاط زن ایرانی هستیم
ندا ملکی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با ایرنا:رویداد رسانه‌ای حریر با توجه به جایگاه هنر و رسانه در خلق مفاهیم و معیارهای سبک زندگی خانواده و میزان اثرگذاری متقابل زن و رسانه برگزار می‌شود.
در این رویداد قرار است این دغدغه مندی در ذهن اهالی هنر و رسانه های تصویری ایجاد شود که بخشی از فعالیت های فرهنگی و هنری خود را به زن و خانواده در تراز جمهوری اسلامی اختصاص دهند.
این رویداد کاملا تخصصی و با سایر رویدادهای مشابه متفاوت است، هدف نخست ما ایجاد شناخت در مورد زن و خانواده و تبیین ضرورت تولیدات رسانه‌ای تصویری در این حوزه است تا از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم.
رویداد ۱۷ آذرماه در مجموعه فرهنگی هنری آسمان فرهنگستان هنر توسط معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و در مرحله دوم فراخوان انتشار آثار خواهد داد و آثار داوری و جوایزی هم در نظر گرفته خواهد شد تا به یک فرایند تدریجی تبدیل شود.

متن کامل گفتگو

B2n.ir/w59041

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها